Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez már tényleg mindennek a...

Ez már tényleg mindennek a teteje?

Figyelt kérdés

Igen ez az!

Már volt, hogy kérdeztem, én linkeltem be a dohányzóasztalos akváriumot. Meg a gömb akváriumot, amit ha megvilágítunk "földgömb" lesz. Csak én találkozok állandóan ilyen ocsmányságokkal?

Mondom megnézem hátha van valami jó dolog akváriumba, hát van kérem szépen.....

[link]


pfúúúú:@


2011. ápr. 17. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nézegesd ezeket az oldalakat :)
2011. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni a másik két ocsmányságot?
2011. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jó mondjuk gondolhattam volna, hogy speciel ezen az oldalon lesznek idegtépő dolgok. De pl. a akváriumos dohányzóasztalt egy tök normális akvarisztikai webshop-on találtam
2011. ápr. 17. 17:45
 4/16 A kérdező kommentje:

[link]

ez az egyik


[link]

ez meg a másik

2011. ápr. 17. 17:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Jó, hát akinek nem esik le, hogy ez mennyire szörnyű, és megveszi, annál igazából mindegy, hogy miben tartja a halat, úgyis elpusztul.

Így is ocsmány ez a sz@r a műnövényekkel, de képzeld már egy szűrővel meg egy fűtővel, ahogy lóg ki belőle (persze, tudom, senki nem vesz hozzá).

De amúgy ha nálunk be van tiltva, akkor a fejlettebb országokban hogy-hogy nem?


Hablenak igaza van, inkább ne nézegess ilyesmiket :D

2011. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

oké, de pl. az akvariumplus-on a franc gondolta, hogy ilyesmire bukkanok? :S

Tudom, azt hiszem pont te írtad Murr, hogy ismered a tulajt, és teljesen korrekt bolt, de akkor is kicsapta a biztosítékot.:S

2011. ápr. 17. 17:51
 7/16 gfero ***** válasza:
de azért nézd meg a négyszögű vagy ötszögű dohányzóasztalokat simán elfogadnék egyet a gömb akvárium meg jól néz ki mondjuk növényesnek csigákkal [link]
2011. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem a falra szerelhető akvárium nagyon tetszik, bár én nem halat raknék bele, hanem csak műnövényeket dekorációnak a falra kép helyett, az szép lenne. :)


A másik kettő meg szerintem hülyeség, nem tetszik. Rondán is néznek ki, meg nem alkalmasak a halaknak. Aki bármennyire is ért a halakhoz sosem fog ilyet megvenni, de akinek nem számít, mert hogy "csak hal, majd veszek másikat, ha megdöglik", annak felmerülhet az agyában, hogy vesz ilyet sajnos. :(

2011. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Úgy különösebben nem ismerem amúgy, csak gyakran vásárolok nála, aztán mindig beszélünk egy pár szót. Ért a dolgokhoz, meg lelkesen csinálja, nekem nagyon szimpatikus, ezért védtem egy kicsit. Mondjuk nem igazán van olyan bolt, ahol nincsenek műnövények meg gömbakváriumok, nekik az a dolguk, hogy kiszolgáják a vásárlói igényeket, tehát erről igazából mi, vásárlók tehetünk. Ha a melletted lévő boltban ezt árulnák, te is azt tennéd, mert a megélhetés az első, senki nem mondja a gyerekének, hogy ma nincs vacsi, csak mert apunak elvei vannak. Na, tehát nem a boltok meg az eladók a hibásak, hanem azok, akiknek ez kell.

2011. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
gfero, amit belinkeltél, az első kép nekem is tetszik, az irodai asztal. Abban ezért van hely bőségesen a halaknak:)
2011. ápr. 17. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!