Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez már tényleg mindennek a...

Ez már tényleg mindennek a teteje?

Figyelt kérdés

Igen ez az!

Már volt, hogy kérdeztem, én linkeltem be a dohányzóasztalos akváriumot. Meg a gömb akváriumot, amit ha megvilágítunk "földgömb" lesz. Csak én találkozok állandóan ilyen ocsmányságokkal?

Mondom megnézem hátha van valami jó dolog akváriumba, hát van kérem szépen.....

[link]


pfúúúú:@


2011. ápr. 17. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az akvariumplus egy nagy raktárhelyiség, ahol van minden.

Egyszer kimentem oda szombat délután 3-kor.

Délben felhívtam a srácot, hogy nyitva lesz e és azt mondta hogy nem, de hívjam csak fel mobilon ha odaérek, akkor odajön és kinyitja a boltot.


Hát hol látsz még egy ilyen eladót? Nem rendes?

Pedig nem is ismert engem.


A boltban utána körülnéztem, kérdeztem pár dolgot, hogy mi mennyibe kerül. Az árakat gyorsan kikereste gépből és pluszban még nézett is nekem olcsóbban ezt-azt, amit kértem.


Nem beszélt rá hülyeségekre, segítőkész volt, és korrekt.

Ritka az ilyen manapság.

2011. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindennek a teteje?

Ne viccelj már! Ennyit nézel ki az emberekből? Ha a hülyeség szorgalommal párosul, leomlanak a határok!

Soha ne becsüld alá az emberi kegyetlenséget. Az ember a saját fajtájával ennél durvább dolgokat csinált, (élve elrohaszás, stb) mit vársz, ha egy halról van szó?


Ez nem mindennek a teteje, ez a jéghegy csúcsa... ilyen világot csináltunk magunknak.

2011. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit művel az ember a saját fajtájával. Arról is van véleményem, de én most halak, akvarisztika témában kérdeztem:) És eme témán belül ez igenis felháborító
2011. ápr. 17. 19:39
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze persze kínzás, és a halászat, rákhalászat, vagy a teszkóba az élő halak amiket árulnak kajának, az se jobb.
2011. ápr. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Doruss ***** válasza:

Azokat a dohányzóasztalokat, amiket belinkeltél az elején, már én is megtaláltam.

Egyébként szerintem ne nézegess ilyeneket, a végén még vérnyomás-problémáid lesznek.

Egyébként én is nagyon fel tudom magam ezen húzni. Szörnyű, ahogy egyesek az állatokkal bánnak, de a legrosszabb, hogy nem tehetünk ellene semmit... Hiszen az állatvédelmi törvény is kimondja, hogy gömbakváriumban nem tarthatsz gerinces állatot. És mégis, sok ember ezt le se szarja...

2011. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

pedig nem tudatosan keresem ezeket, mégis rájuk bukkanok. Engem is mélységesen felháborít hogyan bánnak velük. Sajnos a legtöbb embernek a hal ennyit jelent: fejbeb@szni-megpucolni-zutty a fazékba-mielőbb gyomorba juttatni. :(

Nem az, eszek halat, csak sokan nem tudják milyen intelligensek is, tanulmányaim során jó pár dolgot megismertem a halakról, amiket álmomba nem gondoltam volna.

2011. ápr. 18. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!