Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen árban van egy 100...

Milyen árban van egy 100 literes szimpla akvárium?

Figyelt kérdés

ismerősöm el akarja adni, nincs semmi baja ,egyszerű akvárium semmi íves vagy tetős....

milyen árban mozog ez????


2011. ápr. 18. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Használt? Én két éve adtam el egy sima 140 literest, minden sallang nélkül 7eFt-ért, tavaly meg egy 120 literest, amin volt pár apró karc, de adtam hozzá egy házi barkács tetőt, világítással is. Ez 6eFt-ért kelt el.

Szóval egy használt, de jó állapotú, nem túl karcos 100 literesért szerintem olyan 5-6eFt a reális ár.

2011. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Maga az üveg, újonnan olyan 5000 Ft. Eladni mondjuk 3000-ért lehet.

Ha ad hozzá szűrőt is, esetleg világítást, fűtőt, akkor természetesen az hozzáadódik, ez a drágább része. De ezekről tudni kell, hogy milyenek, szűrőből létezik 2ezer - 100ezer forint között elég sokféle.

2011. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy 112 literes 6700 újan


[link]



96 literes meg 5400 újan

[link]


Ezek alapján max 4ezer

2011. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gfero ***** válasza:
mint ahogy mondták kb.3 ezret ér de azért nézd meg alaposan ha nincs megsérülve a ragasztás vagy ha nincs megkarcolva mert akkor viszont nem ér semmit és inkább veszel egy újat mert nem nagy összeg
2011. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, most belinkeltétek az egyik legolcsóbb webáruház árait, amihez ugye hozzájön a nem kevés szállítási költség, ha nem abban a városban laktok, ahol személyesen is át tudjátok venni.

Azért azt se hiszem, hogy a sarki halasnál 5000-ért kapsz egy új 100-as akváriumot. Legalábbis felénk nem ez a jellemző.

De oké, akkor adj érte 2-3 ezret. Te is jól jársz és gondolom az ismerősöd sem ebből akar meggazdagodni.

2011. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!