Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idő alatt fejlődnek ki...

Mennyi idő alatt fejlődnek ki az aranyhal ivadékok?

Figyelt kérdés
Nemrég ikrázott a fátyolfarkú aranyhalam. Az ikrákat kiszedtem, 3 hete ki is keltek, de még mindig csak fél cm hosszúak. Mikorra lesz aranyhal formájuk, és mikor nőnek meg eléggé ahhoz, hogy vissza tehessem őket az akváriumba?
2011. ápr. 19. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ az etetéstől is. Naponta háromszor kellene adni nekik, mehet fagyasztott sórák, cyclops, szúnyoglárva is, de csak módjával, valamint forrázott zöldségek ledarálva, pépesítve.

Most a növekedés üteméről nem tudok mit mondani. Majd akkor teheted vissza őket, ha már nem férnek a nagyok szájába, amúgy nem agresszívak a náluk kisebbekkel, ha azok nem táplálék méretűek.

Viszont azt remélem tudod, hogy egy kifejlett aranyhalra 50 liter vizet kell számolni.

2011. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Akkor lehet hogy azért nem nagyon nőttek eddig, mert naponta csak egyszer adtam nekik enni, mert féltem, hogy "szétrobbannak":D Egyébként 200l-es akvárimumom van 2 aranyhallal, úgyhogy még 1et szeretnék hozzájuk tenni, a többit ajándékba adom.
2011. ápr. 19. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!