Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bettát milyen csapathallal...

A bettát milyen csapathallal ( amiből kb 8 kell) lehet tartani?

Figyelt kérdés

nem neonra gondoltam,

az akváriumom 112literes


2011. ápr. 28. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

-neonhal

-zebradánió

2011. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én bettáim (2 van/volt eddig) nagyon jól elvoltak szinte az összes hallal, nagyon kíváncsi, érdeklődő természetű halacskák, mindenkit követtek és közelről nézték de sosem csipkelődtek.

Vitorlások, gurámik, algaevők, torokátum harcsák, cápaharcsák... ezek a nagyobb testű halak amiket tartok (mindből lehet többet is).

Illetve guppik, mollyk, xifók, ramirezik, ezek a kisebb testűek és őket sem piszkálták a betták (ezekből is ugye nyugodtan lehet 8-10et tartani).

Remélem segítettem :)

2011. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,bocsi, nem vettem észre,hogy nem a neonokat :D
2011. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rubinlazac, Vörösúszójú pontylazac, Baltahasú lazac, Ibolyalazac, Izzófényű pontylazac, Amanda lazac, Petitella, Citromlazac, Háromsávos törpeszájú hal, Endler guppi, Páncélos harcsa, Barbus titteya, Ékfoltos razbóra.


Kb. ezeket tudom ajánlani, de vannak még lehetőségek.

2011. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Szinte bármilyen békés hallal együtt tarthatod, csak ne telepítsd túl az akváriumot és dús növényzetet ültess.Ekkora akváriumba akár nőstényeket is tehetsz mellé, ez esetben kellenek bújók is, kb az akvárium felét fogja védeni ikrázáskor.Ezt szem előtt tartva, csak 60-70 literre számold a halnépességet, valamint ne tarts mellettük, párban, más területvédő halat .Csak úgy megjegyzem, egy bettás akváriumban, nagyon jól mutat a bambusz, mint dekoráció.A növények között, legyenek úszó növények is.
2011. ápr. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gfero ***** válasza:
42%
csíkos baltahasú lazac,petitella,pandaharcsa
2011. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!