Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csak szerintem oda nem illő,...

Csak szerintem oda nem illő, ha egy akvárium úgy néz ki, mint 1 szárazföldi erdő, vagy szavanna?

Figyelt kérdés

úgy értem, ennek nincs semmi "vízalatti világ" hatása és olyan monoton is. ilyet látok minden nap, csk ki kell nézzek az ablakon. ugyanakkor szerintem volt munka az összeálítás, és a növények "jó formában" tartása, amit egyedül díjazok az ilyen aksikban.

[link]


2011. ápr. 30. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10:02

Szép, de nem hasonlít :/

2011. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát Murr, ha lesz USB új kábelem, v megtalálom a régit, lefényképezem azt a tájat, amit itt látok minden nap. csak ahhoz 1000km-t is kell majd utazzál, ha lakást szeretnél cserélni velem :)
2011. ápr. 30. 10:09
 13/19 anonim ***** válasza:

Elég korán kellene kelni, hogy beérjek suliba :S

Meg arra gondolom nem jár már a 7-es meg a 173-as, tehát át kell szálnom. Nem jó, nem jó :/

2011. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
XD
2011. ápr. 30. 11:17
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Gazdájáról komoly hozzáértést feltételez.
2011. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Aquakertészeknek ez a pláne, hogy azon versengenek hogyan tudnak leutánozni egy létező tájat, hibátlanul.



Én mikor egy tóba búvárkodtam, csak fehér dzsuvás hínárokat láttam, a part alatt meg egy hatalmas szakadékot, onnantól kezdve féltem végigmenni a parton és hányingerem lett ha be mentem a vízbe :)


Na de az már milyen szép lenne akváriumba, algás növények össze-vissza, szerintem tudnék csinálni olyat bármikor.

2011. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

hát jó. nálunk van egy patak a közelben, gyönyörű, külömböző mocsári növények, sárga virágok, fagyökerek belelógnak a vízbe, a fákon moha van, néhány helyen olyan sok gyökér van, hogy gátat alkotnak, és minivízeséseket. komolyan, ha nem lennének piócák, nem félnék oda menni. néhány növényt is gyűjtöttünk a kerti tavunkba onnan. azon látszik, hogy tényleg vizi világ :)

és ahogy elgondolom, hogy milyen az Amazonas-medence lassú folyású folyói milyen gyönyörűek, és Afrikában pl. a Malawi tó vagy a Tanganyika tele mindenféle sügérekkel.

2011. ápr. 30. 17:11
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem is kell egy patak a közelbe :) Küldd ide.


Nekem különben a saját akváriumom, akkor tetszik a legjobban, mikor csak félig van vízzel, van egy mohás akim, és az jól néz ki úgy mikor kilógnak ágak, növények belőle, csak úgy nem tudom hagyni, mert megdöglene benne minden, és hamar vízköves is lenne az üveg :)

2011. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Platypus ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a paplan. Van, aki szerint minden akvárium csúnya, amiben nincs minimum neonszínű talaj és műanyag sellő, illetve elveszik a hal, ha kisebb mint az akvárium hosszának a fele.


Nekem ez az akvárium maga a gyönyörűség. Egyáltalán nem is tartom hétköznapinak, bár jó sok felé jártam az országban és a hobbim a fényképezés, tehát láttam szép hazai tájat eleget. Ehhez hasonló sziklaformációk talán Indiában vannak. Mindenesetre elfogadnék egy ilyen látványt az ablak elé is meg az asztalomra is. Ritka az ilyen tökéletesen kivitelezett akvárium, feltételezem ez egy versenygyőztes példány. Én rohadtul büszke lennék magamra, ha ilyet tudnék alkotni. És végül de nem utolsó sorban kevés akváriumi halnak van akkora helye, mint az ebben úszkálóknak. Lennék itt hal.

2011. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!