Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tetszik az akváriumom?

Hogy tetszik az akváriumom?

Figyelt kérdés

54 literes akvárium szett.Nektek hogy tetszik?ha küldenétek képet az akváriumotokról azt megköszönném.Valami kell még bele ?

[link]


2011. máj. 1. 18:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
vannak köveim még.a dolomit mészkő?
2011. máj. 1. 18:45
 12/26 anonim ***** válasza:
A dolomit mészkő, igen.
2011. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Naná.

És nekem elég egyértelmű, hogy az akváriumodban is mészkő van. Márpedig olyan halakat tartassz, amik nem bírják a mészkövet.

Véleményt kértél, nem kell bántásnak venni az építő kritikát.

Vedd ki a köveket, önts rá 20%-os sósavat. Ha habzik, ne tedd vissza.

2011. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
oké van a Dunáról sziklám azt belerakhatom?
2011. máj. 1. 18:51
 15/26 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy sósav teszt.

És fémes elszíneződések se legyenek benne.

2011. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 gfero ***** válasza:
42%
nekem tetszik szép a köveket meg esetleg az aljzatot leszámítva nekem túl színes. .nem tudod a levegőztető csövét úgy elvezetni hogy ne látszódjon annyira ?.
2011. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
hát majd megpóbálom elvezetni valahogy a csövet
2011. máj. 1. 18:55
 18/26 anonim ***** válasza:

Összességében tetszik az akvárium, jó, hogy élő növényeket használsz, úgy tűnik túltelepítve sincs, tehát jó úton haladsz.

Néhány észrevételt viszont ha megengedsz, leírok.

Nekem személy szerint az aljzat nem tetszik, de ha neked bejön, akkor semmi baj vele. Szerintem levegőztetőre semmi szükség, sokat ront az összképen. A poszter háttér sem szép, egy sima kék vagy fekete sokkal jobb lenne, természetesebb hatást keltene. A mészkő nem való bele, ráadásul nem is néz ki jól, szerintem vedd ki. A hólyagos vízikehely hamarosan megnő és elterül a vízfelszínen, így nem is fog jól kinézni, meg a világítást is kitakarja. Próbáld meg elcserélni valamire. A többi növény jó, a vízicsillagot gyakran kell majd ritkítani.

Sok sikert hozzá, jó halazást!

2011. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 gfero ***** válasza:
nekem murral ellentétben tetszenek a levegőztetők de a cső ne látszódjon de a többihez nincs hozászolásom egyetértek vele.
2011. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a köveket lecseréltem a Dunáról hozottra
2011. máj. 1. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!