Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tetszik az akváriumom?

Hogy tetszik az akváriumom?

Figyelt kérdés

54 literes akvárium szett.Nektek hogy tetszik?ha küldenétek képet az akváriumotokról azt megköszönném.Valami kell még bele ?

[link]


2011. máj. 1. 18:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
a háttér annyira nekem se tetszik csak ez volt a dobozba és a ronda fal helyett inkább ezt nézem:D
2011. máj. 1. 19:08
 22/26 gfero ***** válasza:
42%
papírboltban lehet venni olyan fotópapírt amit murr említtet .kb.2-300 ft 1 db.a kék meg a fekete szép.
2011. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
jól akkor majd holnap elmegyek és megkérdezem
2011. máj. 1. 19:15
 24/26 anonim ***** válasza:
ötös. nagyon ízléses, nekem tetszik azt a vezetéket meg próbáld elrejteni onnan valahogy, de maradhat is, mert annyit nem ront az összképen :)
2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A mészköveket szedd ki, mert felviszi a ph-t és keményíti a vizet. Szerezz egy hosszabb levegőcsövet és rejtsd el hátul a földön a kavicsok alatt, ha sikerül :)


Amúgy jól néz ki, szép akvárium.

2011. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 djubika válasza:
nagyon szép nekem az ajzat egy kicsit szines.
2011. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!