Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány darab törpe szívóharcsát...

Hány darab törpe szívóharcsát lehet rakni egy 54 l-es aksiba?

Figyelt kérdés
Mennyit tehetek bele max? Mellettük csak red cherry lenne vagy 15 darab. Jó párosítás ez így? Köszi a válaszokat előre!:)
2011. máj. 3. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
5-6 db
2011. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég zsúfolt lenne az aljzat. Az a baj, hogy ezeknél a halaknál legalább annyira számít a terület nagysága, mint a térfogaté. És a garnélák is lent vannak.

Fentebb meg szinte üres lesz az akvárium. Miért nem felezed meg?

Mondjuk 6 szívóharcsa, meg 8 valamilyen kicsi pontylazac. A baltahasú félék a garnélákat se bántanák.

2011. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
nekem 45-ösbe 4-en vannak, rakhatsz többet is persze, mondjuk 6-ot
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gfero ***** válasza:
szebb lenne 10-15 db zöldsávos törperazbóra
2011. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az az igazság hogy négyzetcentiméterenkéánt elfér 2 szóval 108at :O
2011. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szentpety ***** válasza:

Függy attól is hogy milyen a dekorációd. Mennyi a bújkáló, itt inkább a természetesekre gondolok: szőlőgyökér, mangrove stb, mert nem csak aljzaton keresgélnek.

Nálam 54 literben 8 törpe szívóhari van és még kb 15 nanohal. A vízre kényesek, jó szűrést javaslok, nálam 600 l/h -ás külső szűrő megy az 54 literesben.

2011. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aquael fan 1 plus-t vettem. 320/h-s, ezt ajánlották 54 literesbe.

A szivacsot úgy is kiszedem belőle és berakom mattenfilter mögé, csak jó lesz:) am köszi a válaszokat!

2011. máj. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!