Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratech EX 400 szűrőről mi...

Tetratech EX 400 szűrőről mi a vélemény, tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szűrő vásárlásán töröm a fejem.

Nem rossz. Hangtalan, profi.

2011. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:
Ilyenem van. Jó árban van, beépített csapok is vannak hozzá és átlátszóak a csövei, ami nálam pozitívum a zöld eheim-hez képest. A gyárilag hozzá adott szűrőanyag egy kalap sz@r, azt érdemes lecserélni, de még ezzel együtt is megéri. Csöndes, egyszerű volt összerakni, eddig problémamentes.
2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi és milyen szűrőanyag menjen bele? (link pls)
2011. szept. 10. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Félig OFF:

Platypus! Mennyire halk? Lehet mellette aludni?

2011. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na erre én is kíváncsi lennék mert egy szobában aludnék az akival.
2011. szept. 11. 09:58
 6/8 Platypus ***** válasza:

Elég halk. A teljesen csendes szobában lehet hallani, de már a legkisebb zaj is elnyomja, pl. a hűtőszekrény alaphangja erősebb. Én mellette alszom, nem zavar.

Az enyémben seachem matrix és kínai noname siphorax hamisítvány van. Szűrőanyagra érdemes költeni, főleg egy ilyen kis térfogatú szűrőnél. A barkács megoldásoknál, ahol megpakolhatsz egy felmosóvödröt is akár, nem számít ennyire, mit raksz bele.

2011. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem EX 600 van, de én simán tudok aludni mellette. Szinte hangtalan, csak nagyon közelről hallani duruzsolást.
2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Daphina ***** válasza:
Ha valakit, akkor engem minden zavar az elalvásban, de ezt alig(sőt néha nem is) hallani. Egy sera fil hozzá képest fúró...
2011. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!