Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fognak valaha száraztápot...

Fognak valaha száraztápot enni a halaim?

Figyelt kérdés
Vettem két kakadu törpesügért pár napja. A tenyésztőjük csak fagyasztott kaját adott nekik, ezért nálam sem eszik a mesterségest, meg se kóstolják. Vettem nekik fagyasztott kajákat, azt nagyon szeretik. Fognak enni szárazat is, vagy csak fagyasztott kajával etethetem őket?
2009. márc. 11. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a baj 4 napig nem ettek de szerintem rájöttek hogy csak az van és megették azóta is mind a kettőt szeretik! szóval ne keseredj el. én sajnáltam őket de nagy szárazat vettem és én 21 éves vok és tudod azok az 1000-resek számítanak:)
2009. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintetek ha együtt adom a 2féle tápot, akkor is megszokja a szárazat?
2009. márc. 11. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nem...

Kiválogatják a fagyit és a többit hagyják... Próbáld őket "éheztetni" és ahogy az 1. válaszoló leírta rájönnek, hogy ez van és nincs más... Kicsit makacsak, de majd párnap múlva, mikor az éhség nagy úr lesz majd rákapnak arra is...

2009. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!