Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Békés megyében melyik a...

Békés megyében melyik a legjobb akvarisztikai üzlet?

Figyelt kérdés

Ahol nagyjából mindent meg lehet kapni és viszonylag olcsó? Növényeket hol érdemes venni, mert ahol voltam ott alig volt néhány fajta?

Pl. Hólyagos Vizikelyhet és víz alatti világítást sehol sem árulnak, azt sem tudták miről beszélek.


2011. máj. 13. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerem a megyét, de ha ennyire rossz a helyzet, akkor érdemes többen összefogni és rendelni.

A víz alatti világítás ritka, azt mondjuk nem csoda, hogy nem találsz, én is csak az akvariumplusról tudom, hogy árulnak. Növényt meg a victoria regiáról rendelhetsz például, már jó az idő, semmi baja nem lesz. Vagy akvarista.hu-n is rengeteg rendes ember van, szoktak növényt postázni.

2011. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Aquaplanta KFT.

Igaz Csongrád megyei de postáznak is.

És van fényképes árlistájuk is.

email:pflanzen@freemail.hu

tel. : 06 20 953 07 46

2011. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!