Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdőknek mit ajánlotok?

Kezdőknek mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én bohóchalat szeretnék venni, ugy hallottam h nagyon macerás. Vajon megélne az édesvizi akvariumban, és ha nem kb mi kell a sós viz elöálitásához. Mennyi egy tengeri akvárium? Ha nem ajánjatok a bohóchalat, akkor melyik halat ajánljátok kezdésnek egy 10 literes akváriumba?
2011. máj. 16. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy csak lemaradt pár 0-a!! 10 literes akváriumba semmit nem lehet tartani, max üres vizet. Bohóchal édesvízbe??? Tengeri akvárium tudod te mennyibe kerül, mi tudást igényel?? Én előbb azt ajánlom neked hogy egy jó ideig csak szakkönyveket olvasgass, addig semmilyen hal!!
2011. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
10 literesbe? :D Műhalat. Próbálj minimum 50 litereset venni és ne tengerit, mert az nagyon drága. :) Ha jól akarod megcsinálni, normális méretben, akkor a 100-200 ezret is elérheti az összeállítása. És nem, tengeri hal nem él meg édes vízben. Könnyű is lenne... :D
2011. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Platypus ***** válasza:
100%

Te jó ég. Ez vagy egy nagyon rossz vicc, vagy a létező legrosszabb módon közelíted meg a témát.


A tengeri fajok nem élnek meg édesvízben. Egy tengeri akvárium felszerelése nagyon drága, milliós tételben kell gondolkozni. 10 literben nem lehet halat tartani, édesvízit se.


Menj fel az akvarista.hu-ra, ott rögtön felajánl neked egy adag e-könyvet. Azokat olvasd el, és utána gyere vissza kérdést feltenni.

2011. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gfero ***** válasza:
57%
persze én egy befőttes üvegben tartom csak nálam az a baj hogy nem fér bele a szűrő és nem igazán érzik jól magukat nem értem miért
2011. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Azért egy csak bohóchalas tengeri akváriumnál milliós tételekről beszélni balgaság. 150-ből már olyan bohóchalasat lehet összerakni, hogy megszólal, használt cuccokból végképp.
2011. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te Jó Isten! Ilyen embereket miért teremtettél? :D
2011. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

-Kezdőknek mit ajánlotok?

Rengeteg olvasást.

-Én bohóchalat szeretnék venni, ugy hallottam h nagyon macerás.

Nem, megvenni nem macerás.

-Vajon megélne az édesvizi akvariumban

Nem.

-és ha nem kb mi kell a sós viz elöálitásához.

Só.

-Mennyi egy tengeri akvárium?

Néhány százezer forint és rengeteg tudás.

-Ha nem ajánjatok a bohóchalat, akkor melyik halat ajánljátok kezdésnek egy 10 literes akváriumba?

Semelyiket, térj vissza az első válaszra.

2011. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi :D
2011. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bán Máté ***** válasza:
100%
10l ülj bele te próbáld ki biztos nagyon élvezni fogod
2011. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek azt ajánlom, hogy ne kezd el!!! Vegyél pár akvarista könyvet, olvass, tanulj és majd utána egy értelmes kérdéssel térj vissza, például segítsetek egy 100l-es akváriumot jól berendezni...stb. Jó olvasást!
2011. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!