Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Véleményed? Szerinted mi...

Véleményed? Szerinted mi kellene még?

Figyelt kérdés

Ma cseréltem aljzatot és újból rendeztem az akváriumunk .A hátteret kicserélem még egyszínű feketére.

[link]


2011. máj. 19. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,de én még kicsit jobban benövényesíteném
2011. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Több növény (jávai moha tetszen) meg hal :)
2011. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Világítás meg növények kellenének még. Szerintem.
2011. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
15 w a világításom,sajna csak az anubias marad meg,már sokfélével próbálkoztam .
2011. máj. 19. 16:18
 5/18 Doruss ***** válasza:

Mekkora az akvárium?

Egyébként nekem tetszik, de hátulra kéne szerintem még pár növény, ott elég üres. Vehetnél több anubiast, jó az. Amúgy nem gondolkozol azon, hogy csinálsz fölé nagyobb világítást? Az egész akváriumból csak még pár növény hiányzik.

2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 gfero ***** válasza:
jó növényt tehetsz még ahogy a többiek is írták a hátteret nagyon jó hogy lecseréled.egyedül ami nem tetszik az a pár db.kő-kavics ami az akvárium elejébe van dobva.
2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
45L az akvárium ,a kövek meg csak a kislányom könyörgésének engedve került bele.
2011. máj. 19. 17:36
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez egy szett akvárium ,nem tudom lehet e ebbe a foglalatba nagyobb wattú neoncsövet rakni.Így is sokáig szenvedtem mert a neonok nem jöttek elő csak egy helyben gubbasztottak amíg nem raktam a víz tetejére békalencsét.Tisztára olyan volt mintha fényérzékenyek lettek volna.
2011. máj. 19. 17:39
 9/18 gfero ***** válasza:
nagyobb csövet nem tudsz tenni mert minél nagyobb w-os annál hosszabb a cső mérete.ilyent tegyél bele [link]
2011. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi !és milyen színűt ?
2011. máj. 19. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!