Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményed erről az aksiról?

Mi a véleményed erről az aksiról?

Figyelt kérdés

[link]


A kép minősége nem lett tökéletes......


2011. máj. 15. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem. Ha már feltöltöd, legközelebb tisztelj meg minket azzal hogy jó minőségben rakod fel.


A növények össze vissza vannak, nincs előtér, nincs háttér (itt a növényekre gondolok), nincs fókuszpont, nincs úszótér.

Ha jól látom, a növények még nem fejlődtek ki teljesen, nem töltötték ki a nekik szánt helyet, tehát egy újonnan össze állított akváriumról van szó. Jól mondom?

2011. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így nem lehet mit mondani. Még a növényeket sem ismerem fel igazán.
2011. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ujjonnan összeállított, kb fél éve.
2011. máj. 16. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

hát látok benne 1 tündérhínárt, 1 vizicsillagot, 1 növényt, ami valószínűleg fodros vizikalász, és valszeg 1 úszó nyílfű, vagy 1 lecsonkított valisneria.

Az aksid nem rossz, viszont szerintem nem igazán passzol a fehér kavics, magához az összképhez :]

jahh és maga a vízfelszín is elég sok fényt visszaver, azt nem csípem az üvegtetős akváriumoknál, h a fénycső nem a tető alatt van, hanem felette, ezzel is gyengítve a fény erejét, mivel az üveg is visszaveri a fényt, ezért elég gyenge a világításod.

De jól passzoló, árnyéktűrő növényekkel növényesítetted be. amúgy jó

2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg fél éve, akkor érdekes kondícióban lehetnek. Használsz valami növény tápot, esetleg valami Easy Carba féleséget?
2011. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen használok folyékony növénytápot, amikor vetem a növényeket nagyon picik voltak, alig látszottak :)
2011. máj. 16. 17:43
 7/7 Doruss ***** válasza:

Szerintem nem rossz. Csak a talaj színe nekem nem tetszik, de ez csak ízlés kérdeése.

Viszont én a helyedben jobban benövényesíteném. Inkább árnyéktűrő növényekkel. Főleg baloldalon hátul nagyon üres, de máshova is mehetnének még növények. Meg esetleg középre valami alacsonyabb növény. Ami bejöhet, az az anubias barteri var. nana, a bacopa, a cryptocoryne-félék. Nézz utánuk, hogy tetszenek-e. Bár a pontos fényviszonyokat nem tudom, szerintem ezek jók lesznek.

Amúgy ez csak az én véleményem, az én tanácsaim, dehát ízlések és pofonok... (:

2011. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!