Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Írnátok nekem csigaevőkről?...

Írnátok nekem csigaevőkről? Pl. :Viselkedése, mennyi hely kell neki (hány L-es aksi), békés-durva, mit eszik, ha nincsen csiga akkor éhenpusztulna, hány darab kell belőle, csapat hal?

Figyelt kérdés
90L-es az aksim!Nincsen túlzsúfolva!
2011. máj. 24. 20:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jól van-jól van!!!!Én sem úgy gondoltam hogy berakom és másnapra egy csiga se lesz!
2011. máj. 24. 20:57
 12/13 Platypus ***** válasza:
Szerintem is jobban járnál a csigaevő csigával. Ez a faj semmiféle növényhez nem nyúl, húsevő. Ha nincs neki csiga, akkor a halkaját is megeszi. A problémás csigákhoz képest lassan szaporodik. A szaporulatra pedig hatalmas kereslet van. Egy csapatnyi Botia eléggé leterhelné az akváriumodat, nem sok más hal férne mellé. És az összes Botia-féle csapathal, magányosan nem igazán érzik jól magukat.
2011. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én tartottam régen pont 90 literbe egy botiát, azt a sárga-feketét, aminek díszcsík a neve. Azt csinálta, beraktam egy almacsigát és odament, széttörte a háát, kiszippantotta belőle a csigát és a felét megette, a másik felét meg otthagyta szanaszét a vízben, hálóval kellett kiszednem utána a csigadarabokat :/
2011. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!