Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Surgos (Miert nem eszik a...

Surgos (Miert nem eszik a vitorlashalam? )

Figyelt kérdés
Van egy feher vitorlashalam es nem eszik,ott all az aksim jobb felso sorkaba es meg se mozdul es ha az egyik hal a sarokba megy elkergeti.Mi lehet a baj? Meg fog halni?
2011. máj. 27. 16:42
1 2
 11/14 gfero ***** válasza:
most te várj ne beszélj be nekem hülyeséget régen nekem is volt akvarisztikai boltom
2011. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de amiket irtatok azokat a halakat ami 60 literbe valo azok nem olyan szepek meg keves!
2011. máj. 27. 21:17
 13/14 gfero ***** válasza:
bocsi rá nyomtam véletlenül tehát volt egy bolt ahol társ voltam és 80 liter alatt nem volt akváriumunk tehát ne beszélj be nekem hülyeséget aki boltban 40 literbe tartja az nem valami nagy szaki és nem is hiszem hogy ilyen van.a másik a boltban általában pár hétig maradnak a halak és van olyan hely ahol az eladás után fizetik ki a tenyésztőnek a halat és egy páran leszarják hogy megdöglik egy pár hal mert nem az ő veszteségük .általában nincsenek kifejlet példányok a boltban csak kishalak amik még elférnek 80-100 literesekbe de ha te hazaviszed kell gondolkoz azon hogy hamarosan megnőnek tehát a bolti akváriumot gyorsan kinövik .
2011. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ok,asziszem kezdek hinni nektek:) es csak ezt a par halat ajanlanatok mert ez eleg keves?
2011. máj. 27. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!