Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Több kérdésem is lenne 50l-es...

Több kérdésem is lenne 50l-es aksival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül normál áron egy 50l-es aksi(?)

50 l-be tarthatok 20 red cherry garnélát, 10 neont, 5-6 zebradániót és 2 almacsigát(?)

Hol lehet red cherry-t venni,vagy csak rendelni lehet, mennyi a normál ára? (láttam 50-ért,de 150-ért is)

50l-be elég egy AQUAEL 230v-50Hz 4W, 250 l/h-s szűrő-levegőztető(?)


Köszönöm szépen! :)


2011. máj. 29. 16:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mennyiért? Ne viccelj, egy egészséges neon 75 forint, dánió szintén, a viti meg mondjuk 300 (ekkora méretben). Ilyen esetben ingyen a korrekt, hiszen neked tesz szívességet, aki megkockáztatja, hogy a saját akváriumába lebetegedett halakat fogad. Akvarista.hu-n hirdesd, van ingyen elvihető topic.
2011. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Itt 160 Ft egy neon, 210 egy dánió, 160 egy viti. Elég furcsán vannak az árak. :O:/ A néninél már 1 éve így vannak, még nem pusztult el egy sem. Be kell valljam, így ez csodaszámba megy.
2011. máj. 29. 18:12
 13/25 anonim ***** válasza:

Hm. Valóban nagy állatbarát vagy, ha ezen az 500 Ft-on sz.rakodsz, de érzésem szerint kamu az egész, egy viti nem él meg egy évet 10 literben. Ha esetleg tennél fel egy képet, azt megköszönném.

Az árak, amiket írtam, nem bolti árak, körülbelül ennyiért szoktak elkelni akvaristán tenyésztőktől. De ahogy mondtam, örülhetsz, ha ingyen elviszik őket ilyen körülmények közül. De annyiért hirdetem meg őket, amennyiért akarod, nehogy miattam maradj zsebpénz nélkül, meghát érdekemben áll átverni...

2011. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszi a "pozitiv" hozzászólást... Mondtam, hogy nem vagyok nagy halas, épp 3 hete kezdtem el olvas utána. A pénz nem fontos, csupán az árak miatt értetlenkedtem (hogy hogy adhatják a környezetemben ennyiért, érted?) Ingyen is odaadom, ez nem kérdés. Az meg hogy a kérdésemet igaznak vagy fake-nek tekinted-e az a saját dolgod, a kérdés nem erről szólt. Van képen róla, ha nagyon szeretnéd, teszek is fel... -_-" Azt is leírtam, hogy a halakon kívül milyen háziállataim vannak még... -_-"
2011. máj. 29. 18:41
 15/25 gfero ***** válasza:
hát egy kicsit alul lettek árazva de egy biztos hogy senki nem ad pénzt érte
2011. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Tessék, annyi az össz. aljzat-felület plusz még 10 cm ami a képről lelóg... itt nem látszanak a dániók és a neonok, bár te most a vitit kérdőjelezted meg. hát tessék, ezzel kezdj valamit. :/

2011. máj. 29. 18:48
 17/25 A kérdező kommentje:
az üvegről fényképeztem, a háttérben pedig láthatod ahogy a fűtőnél visszatükröződik az aksi másik feléről...
2011. máj. 29. 18:49
 18/25 gfero ***** válasza:
ne haragudj most nem téged támadlak hanem azt aki megvette egy ekkora helyre ennél nagyobb idiótát életemben nem láttam mint aki ekkora helyre beteszi szegény vitorlást minél hamarabb ad oda valakinek.
2011. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
pont ezért kell valami megoldás :/
2011. máj. 29. 18:55
 20/25 gfero ***** válasza:
nincs a közeledben egy akvarisztikai bolt aki befogadná bár sajnos kicsi az esély rá hacsak nincs egy üres akváriumuk hogy karanténba helyezzék őket ?
2011. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!