Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Több kérdésem is lenne 50l-es...

Több kérdésem is lenne 50l-es aksival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül normál áron egy 50l-es aksi(?)

50 l-be tarthatok 20 red cherry garnélát, 10 neont, 5-6 zebradániót és 2 almacsigát(?)

Hol lehet red cherry-t venni,vagy csak rendelni lehet, mennyi a normál ára? (láttam 50-ért,de 150-ért is)

50l-be elég egy AQUAEL 230v-50Hz 4W, 250 l/h-s szűrő-levegőztető(?)


Köszönöm szépen! :)


2011. máj. 29. 16:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
a lenti állatkereskedésben nem vesznek vissza semmit :/:/
2011. máj. 29. 19:00
 22/25 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem volt pozitív a hozzászólásom, mikor ÉLETRŐL van szó, nem szívesen beszélek pénzről.

És te nem azt kérdezted, hogy mennyit érnek a halak, hanem hogy mennyiért hirdetheted meg őket.

Az ár amit írtam, korrekt. Neves tenyésztőknél az egészséges neonok és dániók ára 60-100 Ft között mozog. Hogy a kereskedeésekben mennyiért adják őjket, az az ő egyéni árszabásuk, vidéken elmegy az az ár, amit írtál, pesten 120 Ft-nál nem adnak értük többet.

A vitik ára a mérettől és a mintázat "minőségétől" függ. A 160 Ft nagyon a padló, általában 200 Ft-tól akár 2000 Ft-ig is változhat darabja, de vannak ennél drágább, ritka példányok is. A 300 egy átlagár. Csakhát neki már úszó nélkül tenyérnyi nagyságúnak kellene lennie, úszóval kb. 40 centi magasnak. Nagyon rossz állapotban van.


Kérlek, minél hamarabb keress nekik helyet. Már így is felére csökkent a várható élettartamuk, azt a keveset, ami hátravan, éljék hozzájuk méltó helyen.

2011. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
igyekszem. hidd el. van több nagy akváriumos ismerősöm, nekik is mondtam. hirdetem közösségi oldalakon is.
2011. máj. 29. 20:51
 24/25 anonim ***** válasza:
Láttam a hirdetést, köszönöm. És bocsánat, ha bunkó voltam.
2011. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha el tudod hozni az Oktogonhoz az összes halat és a 10 literest, akkor adok cserébe egy 20 literest + garnélákat + kavicsot + növényeket, aztán tenyésztheted benne a garnélákat.
2011. máj. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!