Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megjelent 3 csiga az akváriumo...

Megjelent 3 csiga az akváriumomban. Honnan és mikor kerültek bele?

Figyelt kérdés
Mostanában nem vettem semmi újat az akváriumba, nem értem mi történt :D Csak annyit tudok, hogy 3 picike vízicsiga mászkál az üvegen.
2011. júl. 28. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tettél bele új növényt volt régen csigát szült a csigád ?
2011. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sosem volt csigám, és nem tettem bele új növényt már rég
2011. júl. 28. 16:56
 3/7 anonim válasza:
a csigatündér volt!!!éjszaka beleszülte a vízbe a csigákat!! én tudom, az én akváriumom isezér telt meg csigákkal... amíg lehet addig húzd le őket!!
2011. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
húzzam le? károsak, vagy miért?
2011. júl. 28. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

szia


valóban növényekkel a leggyakrabb behurcolni őket

de károsnak nem mondanám hiszen ők is takarítanak de ha elszaporodnak akkor sajna nagyon sokan lesznek:)

2011. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem károsak,de addig szedd ki őket, amíg lehet, mert ha elszaporodnak, esélytelen.
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én régebben vettem észre ilyen pici csigákat.Volt vagy három.Az egyik nagyon sokáig élt és nagyra megnőtt.Valószínű én is új növényekekel hoztam be az akváriumba őket, de mindenesetre nekem nem szaporodtak el.És olyan cukik voltak :)
2011. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!