Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 0,5-ös bazaltzúzalék. Akkor...

0,5-ös bazaltzúzalék. Akkor én most nem tarthatok törpe szívóharcsát?

Figyelt kérdés
Amit vásároltam bazaltzúzalék, nem gömbölyített, csak sima de én nem érzem élesnek finom tapintású. Most olvasom hogy az ilyenekben nem lehet algaevő halakat és garnélákat se tartani, mert felsérti őket az aljzat éles széle! Ez igaz? Pont ilyen állatokat akartam, de akkor most nem lehet? :S Tökre le vagyok törve! :(
2011. jún. 5. 10:30
 1/6 Platypus ***** válasza:
100%
Szerintem tarthatsz. A garnélákat egyáltalán nem zavarja, az Otocinclus pedig nem egy talajtúró harcsa, ezért nem is sértené fel az aljzat. Corydorasokat, Botiákat nem jó ilyenen tartani.
2011. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hu köszi szépen, akkor megnyugodtam! :)
2011. jún. 5. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem u1 bazalton vannak garnélák, elég éles szélű és semmi bajuk tőle.:D
2011. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor oké! :DD
2011. jún. 5. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen éles szélű bazaltom van, garnélák, galaxy-k és törpe szívóharcsák vannak benne. Nincs velük gond, de a törpe szívóharcsa 27 fok felett elkezd megdögleni. Lehet hogy nem nyáron kéne venned, hanem inkább augusztusban.
2011. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár ha így haladok akkor még addigra se lesz! :D
2011. jún. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!