Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy 24l akvariumot....

Vettem egy 24l akvariumot. Milyen es hany halat vegyek bele? Eddig van 2 vitorlashalam,1 neon,2 fantom lazac (narancsos szinu,1 xiphom,1 ramirezem (Amerikai suger) =>7 Elore is kosz a valaszokat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:21
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Jah es ki tudja...:-j
2011. jún. 20. 11:23
 32/34 anonim ***** válasza:

Dehogynem pusztult, csomó kérdésed volt, írtunk is rá. Neked pusztult el a ramirezi is. Nem kell hazudozni. Ajándékozd el az összeset, és ha akarsz mégis tartani akkor vagy veszel egy nagyobbat és teszel bele guppikat, vagy marad ez de veszel bele szűrőt és teszel EGY hím bettát. Ugyanis másnak nem elég ez az akvárium. Nem tudom miért nem vagy képes kicsit utánaolvasni hogyan és miként kell halat tartani, és melyiknek mi az igénye. Jó érzés neked kínozni őket?

De tudod mit? Kívánom, hogy hasonló kínok között kelljen neked is élned majd, mint amiket te okozol ezeknek a szerencsétleneknek.

2011. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
He ahol vettem oket mondtam h 24l az akvariumom,es kerdeztem,hogy egybelehet e oket tenni es azt mondta igen,es igaz meghalt 1 ramirezem,de mar mikor ide hoztam nem ugy viselkedet min a masik.
2011. jún. 20. 11:38
 34/34 A kérdező kommentje:
gondoltam ra,ha nagyobbak lesznek lecserelem az akvariumot,de meg kicsik.
2011. jún. 20. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!