Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez nem durva kicsit?

Tomcatt kérdése:

Ez nem durva kicsit?

Figyelt kérdés
Nézegettem akváriumok után a vaterán,és hát megláttam ezt a szőrnyűséget.Az ilyen ember nem is tudom mit érdemelne. [link]
2011. jún. 20. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
jézusom...szerencsétlen betta! ez állatkínzás!
2011. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ez egy kaspó nem akvárium... 2 liter víz, semmi vízcserélő és oxigénellátó rendszer...
2011. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
van másik "akváriuma" is a csávónak...
2011. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
én is ilyenbe tartom a bettámat és semmi baja.
2011. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Úristen
2011. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is van akváriumunk. Vagyis inkább nővéremnek mert ő halmániás de az mindennel fel van szerelve ami létezik. Meg mondjuk jelentősen nagyobb is. De, akkor, hogy van az az amerikai filmekben, hogy az aranyhal csak egymaga van egy kis akváriumban minden nélkül? Bocs az offért. Nem vagyok egy halszakértő.
2011. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk előny, hogy nem szilikonozott, hanem egyben öntött, de valami az agyát nyomja a csávónak szerintem, hogy ezért az ócskacuccért hétezret kér+postaköltség...
2011. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
és ha kinagyítjátok,látható,hogy azért van oda írva,hogy pamika58,mert le van törve a csücske az "akváriumnak".
2011. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19 negatívja van, nem csoda. még trükközik is, hogy ne vedd észre h hibás a cucc... (ami egy kaspó :D)
2011. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bizonyára nemsokára megjelennek a "egy bettának ekkora is elég" fajta hozzászólások. Nekem sok bettám volt, de mindegyik 18 literes normális akváriumban volt, kell nekik az, nem igaz hogy pohárban is megél. Te is eléldegélnél 6 négyzetméteren ha kapsz kaját piát meg levegőt nem? De az nem az igazi...
2011. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!