Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arco egyik oldala kicsit...

Az arco egyik oldala kicsit szőrös és nem tudom mit tudnék vele csinálni, nem olyan durva csak engem egy kicsit zavar főleg így nyár előtt. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
gyantáztasd, vagy epiláld le :)
2011. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább arcgyanta. Elvileg az epilálás nem valami jó az arcon (főleg nem is arra találták ki, az maradjon csak láb- és hónalj- meg esetleg más testtáj szőrtelenítésére). De milyen kis szőr van az arcodon? Ilyen halvány, szőke pihe? Az nem is látszik,meg olyan mindenkinek van. De ha nagyon zavar, én az arcgyantát javaslom.


15/L

2011. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mire célzol azzal azzal, hogy nem valami jó arcon?(: én hónapok óta csinálom és semmi nem történt.
2011. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát olyan kis pihe de barna mert a hajam is sötét színű és kicsit azért látszik
2011. márc. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!