Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan segíthetnék neki?...

Hogyan segíthetnék neki? (meghalni) Hülye válaszokkal kíméljetek. Pl. :üsd agyon!

Figyelt kérdés

Van egy sziámi harcoshalom (bettám),és így 3 év után szegény meghalni készül. :'(

Tegnap reggel óta szenved:Oldalt;függőlegesen;C alakban fekszik,néha fel küszködi magát levegőért függőlegesen,levegőszerzés közben kis híján kiugrik...

Kopoltyúja még mindig mozog,pislog,szinte csak a mozgásából látszik,hogy halni készül.


2011. jún. 23. 09:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Erre csak olyan választ tudok adni, ami szerinted hülye válasz lesz, de nem annak szánom: húzd le a wc-n. Nem tudok jobbat, mit vársz, el lehet altatni, vagy mi?
2011. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Platypus ***** válasza:
81%

Fagyos víz. Fogj egy edényt, rakd tele félig jégkockával, öntsd fel vízzel. Várd meg, amíg lehűl a víz, aztán rakd bele a halat. Állítólag ez a leghumánusabb.


Az előző válaszánál még az agyoncsapás is jobb, az legalább azonnali. A csatornavízben való megfullasztás minden, csak nem humánus.

2011. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Platypus!Ezt a módszert kitől hallottad?
2011. jún. 23. 10:07
 4/32 anonim ***** válasza:
15%
Én csak azt mondom: Nem vagyunk senkik, hogy Istent játszunk Ezzel arra gondolok, hogy akármennyire is szenved ne vedd el az életét. Lehet, hogy ha beszélni tudna, azt mondaná, "Kérlek ne ölj meg!" Nekem amikor a kutyákat is elaltatják, csak magukat óvják az emberek, hogy " Csak azért altattam el mert szenvedett" pedig azért mert már nem bírta nézni, hogy már szenved.
2011. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!Ezt már csak anyuval kéne megértetni.(11L)
2011. jún. 23. 10:17
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
Kedves utolsó. Ha az én hátamon lett volna egy kifakadt daganat, amit a koromra való tekintettel nem műtenek már, de nyárra beköpik a legyek, mert mindig ki fog fakadni, amúgy vak vagyok, és süket, és máshol is daganatom van, pl. a lábamon, menni is alig tudok, én akkor örülnék, és kérném, hogy altassanak el. Ez volt a kutyusommal (15 éve volt) 2 éve.
2011. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
AKKOR MOST MIT TEGYEK??????? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
2011. jún. 23. 10:28
 8/32 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem akarok vitát, de én akkor se értek ezzel egyet, és én nem tudnék azzal a tudattal élni hogy megöltem valakit (még ha egy állat is, főleg, ha a legjobb barátom a kutya az) És ha az elaltatást követően fél óra elteltével elpusztult volna, és az a kutya akivel rendesen volt foglalkozva az utolsó pár napban ( még ha szenvedéssel teli is) a gazdájával szerette volna tölteni

2011. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok már a kérdésemre és ne veszekedjetek!!!!!!!!!!
2011. jún. 23. 10:32
 10/32 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed, én biztos nem ölném meg.
2011. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!