Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan segíthetnék neki?...

Hogyan segíthetnék neki? (meghalni) Hülye válaszokkal kíméljetek. Pl. :üsd agyon!

Figyelt kérdés

Van egy sziámi harcoshalom (bettám),és így 3 év után szegény meghalni készül. :'(

Tegnap reggel óta szenved:Oldalt;függőlegesen;C alakban fekszik,néha fel küszködi magát levegőért függőlegesen,levegőszerzés közben kis híján kiugrik...

Kopoltyúja még mindig mozog,pislog,szinte csak a mozgásából látszik,hogy halni készül.


2011. jún. 23. 09:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Siropiju!


Ne hasonlíts már össze egy embert, (vagy akármilyen meleg vérűt) egy hideg vérű hallal.

Ha nem ismered a mechanizmust, mi történik egy hidegvérűvel hideg vízben, inkább maradj csendben, és tanulj.

2011. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy nem vagyok zseni, de azt tudom, hogy táncolni fog örömében. És szerintem te se táncolnál akár hideg akár melegvérű vagy
2011. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!