Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel fedjem le az akváriumot?...

Mivel fedjem le az akváriumot? Betta.

Figyelt kérdés
Vettem egy tök fasza kis üveg akváriumot amit berwndeztem a bettám számera... Csak az a bajom velw hogy nem kaptam hozzá üveglapot amit a tetejére tudnék tenni... Mert ugye a labirint kopoltyú miatt kell hogy a külső levegő me legyen hidegebb mint a víz... Az jó hogyha lefedem egy átlátszó celofánnal és kicsit kilyukasztgatom? Egyéb ötlet?
2011. jún. 25. 21:23
 1/7 gfero ***** válasza:
elmész a legközelebbi üvegeshez és egy pár száz ft-ért vágatsz egyet rá
2011. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de azon gondolkodtam hogy nem fullad meg ha teljesen le van fedve?
2011. jún. 25. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
na jah..xD elmész az üvegeshez és vágatsz rá, vagy a kisállat kereskedésbe is van rá üvegtető vagy valami: D
2011. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor minek akarsz hozzá üveglapot?? -.-" vagy akkor a felét az üveglappal lefeded és a többi helyen bemegy a levegő! Amúgy meg a hal kopoltyúval lélegzik, szóval a vízből lélegzik, ő úgy lélegzik mint mi nem, nem kopoltyúja van..:/
2011. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:
azért ne fed le teljesen vagy vágasd egy kicsivel kisebbre vagy tegyél alá valamit hogy legyen egy légrés.pl a 4 sarkába ragasztasz valamit hogy arra feküdjön az üvegtetőt.de akvarisztikai boltban ahol csinálnak akváriumot csinálnak olyant ami ki van fúrva több helyen vagy tolótetős sok lehetőség van.de ne fed le úgy hogy ne legyen légrés
2011. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Úgy ahogy írták, nem szabad teljesen lefedni, kell hagyni egy kevés légrést.Egy üveges azonnal kivágja neked, ha megadod a méretét.Addig megteszi, a kilyuggatott celofán is. Most nyáron az sem nagy gond, ha tető nélkül marad pár napig, 2-3 fok különbség még nem gond, de azért nem árt mielőbb megcsináltatni.
2011. jún. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üvegtetőt a legegyszerűbb vágatni rá, de amúgy az elektronikát is ki kell valahogy vezetni, szóval úgy sem tudnád teljesen lefedni. A két hátsó sarkát ha levágatod az üveglapnak, za úgy teljesen jó.

Meg az akvárium oldal üvegére is lehet tenni műanyag vezető sínt, annak a használatával a törésre is kisebb az esély. Csak először azt kell megvenni, és úgy beszabni, hogy mekkora üveget kell vágatni.

2011. jún. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!