Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet különleges bettákat...

Hol lehet különleges bettákat kapni?

Figyelt kérdés

Pl. ilyenre gondolok:

[link]


2010. febr. 2. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
pl állatkereskedésbe ennél jobb választ ne várj járd körbe a környékbeli állatkereskedéseket oszt kész
2010. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baja Kossuth utcai állatkereskedés csak kék színben
2010. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz?
2010. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pesten. De ha arról van szó, amennyi utat a hal kibír annyit én is :)
2010. febr. 3. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:
zoo centrum
2010. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 4. 11:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még, akkor írhat!
2010. febr. 4. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy hol veszed csak NE A NETEN!!!Engem már párszor átvertek a neten:Akartam venni egy bohóchalat.Volt egy hirdetés hogy egzotikus halak legálisan és olcsón.Elküldtem rá 8000ft és 3 hétig semmi.Majd küldtek egy sárga guppit amit 180ftért megveszek a sarki kisállatkereskedésben.Vagy egyszer én is díszes sziámi harcosat (bettát) akartam venni a neten elküldtem 3000ft és nem küldtek semmit!
2010. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még a válaszom ugyanaz!Baja.Kossuth utca és ott az állatkereskedés és ha melegebbe van akkor kibírja az utat, és van ilyen oxigén csöppentő abból pár csöpp vagy pedig az állatkereskedő egy nagyobb zacsiba teszi bele és fúj bele nagyon sok levegőt

ÜDV:Somdoni

2010. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!