Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20literes akváriumba mit...

20literes akváriumba mit lehet tartani?

Figyelt kérdés
Van egy felesleges 20l akváriumom. Ebben szeretnék valami kis élővilágot. Én red cherry garnélákra és egy bettára gondoltam. Valami más ötlet? Milyen rák fajták vannak még amik többen lehetnek 20 literben akár hal nélkül is? Sórákot hol és lehet kapni? És mennyiért?
2011. júl. 12. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én pedig az előző válaszolónak írnám h 20l nem lehet halat tartani csak kínozni.-.-"a kérdezőnek meg ajánlom hogy keresse meg a www.sera.hu oldalt ott a tanácsadó füzetek közt van garnélák és rákok című füzet.onnan válogathatsz.csak rákokat ne nézd azt ne tarts ekkora helyen.
2011. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
ugyan már mi baja lenne 1 bettának 20 literes akváriumba????Rakna bele aljzatot meg 2-3 db növény és kész...ilyen melegbe még fűtő se kell!!Amúgy meg a boltokba 1 literes kis izébe tartják...akkor ehez képest a 20 literes kánaán....ERRŐL ENNYIT!Nekem is volt bettám 20 literesbe és 2 évig élt!Na akkor meg????????????
2011. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezen a 20 literesen kívül van egy 150 literesem is csak ez üresen áll a padláson. az első 4-5 válaszolónak a "rendes" válaszát PIROS kézzel díjaztam, a többiekét pedig zöldel:)
2011. júl. 13. 11:31
 14/14 anonim ***** válasza:
grat hogy sikerült 2 évig kínozni!!a kisállat kereskedésbe nem az örökké valóságig van, addig aki el nem viszi valaki te láma.egy macskát is macskaketrecbe rakják amíg elviszik valahova akkor mértnem tartjuk már abban élete végéig?!és ha tudnál 1 fikarcnyit is a bettákról tudnád hogy h jól benövényesített akvárium kell neki.szerinted 2 vagy 3 db növény 20 literbe be van növényesítve.az hogy te szűrő fűtő nélkül akarod tartani az a te baromságod de lécci akor legalább ne oszd másoknak!!mi itt segítünk nem ontjuk a sz@rokat.na "erről ennyit!! " IQ negatív
2011. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!