Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ehhez mit szóltok? Túl sok lenne?

Qati kérdése:

Ehhez mit szóltok? Túl sok lenne?

Figyelt kérdés

65literbe:

-8neon

-3kuli-kuli

-2törpe vagy mézgurámi

-5-6 törpe szívóharcsa

-4 páncélosharcsa?


2011. júl. 21. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb legalább 2x ekkora akvárium kéne.Másrészt az összeállítást szerintem gondold át, mert nagy halakat nem érdemes kicsikkel együtt tartani,stresszesek lehetnek.Én kuli kuli helyett mást raknék,vagy a többit cserélném le.
2011. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kuli kivételével a többi éppen elmegy szerintem
2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dioxyde ***** válasza:
A neon halnak legalább olyan 100 liter kéne és abba egy csapatot bele rakni,ha meg 65 literbe raksz 4 db-ot az nem lesz csapat.A mézgurámiból egy pár elfér 65 literben.A csík is beférne egy ekkora akváriumba szerintem.A páncélos harcsának kevés lenne mert ők is rajokban élnek és a 4 darab az kevés lenne belőlük ha többet veszel akkor meg az akvárium lesz kicsi .Szívóharcsából meg 3-4 darab max ekkora aksiba .Szóval akkor vhogy így kéne 2 gurámi,2 kuli kuli meg 3-4 szívóharcsa talán ennyinek elég az akvárium.
2011. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
8 db neon + a 5db törpe szívóharcsa vagy a vörösneon meg 1 pár méz vagy törpe gurámi több nem fér bele.
2011. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!