Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 50l-s akváriumban tarthato...

Egy 50l-s akváriumban tarthatok együtt sziámi harcoshalat guppikkal?

Figyelt kérdés
van 8 guppim,5neon,6 algaevő hal.
2011. júl. 26. 15:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2 algaevő csíkhal és 4 törpe szívóharcsa szerűség.. de egyáltalán nem vagyok biztos benne hogy az.... Jó jó sok hal van benne de nekem nem úgy tűnik hogy bármi gond lenne.Sok időt szánok rá hogy ne legyen semmi gond.
2011. júl. 26. 17:45
 12/18 gfero ***** válasza:
az algaevő csíkhalaidnak is nagyon kicsi a hely a másikról ha nem tudod milyen nem lehet rá írni semmit.bettát ne vegyél ekkora helyen ennyi hallal csipkelődős lesz.
2011. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem venni akartam már van egy csak kéne a kis akvárium a kis guppiknak és hát nem nagyon van hely másik akváriumnak (még ha kicsi is)mert elég kicsi szobám van.Amiben meg a betta van az egy 10 literes gömb akvárium de csak alakra gömb mert 2 oldalt sík,tehát nem kerekített üveg.Úgy tudom ez engedélyezett.
2011. júl. 26. 18:04
 14/18 A kérdező kommentje:
*nem alakra gömb,hanem ránézésre bocsi hülyén fogalmaztam meg :)
2011. júl. 26. 18:05
 15/18 Csizmi válasza:
Nekem van 1 sziámim és mellette van 4 Platty,5 Ékfoltos razbóra,2 Törpe szívóharcsa és 3 Törpe páncélosharcsa.Eddig semmi sem történ senki nem bántott senkit tehát TALÁN megpróbálhatod.De csak TALÁN,mert lehet hogy a sziámid ki fogja nyírni a guppit.
2011. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem ne! A betta bántja a guppikat a hosszú farkuk miatt! Na meg színesek és vetélytársnak nézi őket!
2011. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem rakom át a harcoshalamat.
2011. júl. 27. 22:23
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 70l akim abba van Harcoshal,guppik és harcsák,

nekem voltak már Sziámi harcoshalaim nem is egy és mindig guppikkal vagy plattikkal tartottam és nekem nagyon nem tűnt agresszívnek a guppikkal szemben inkább a guppik csípkedték meg egy párszor, de már megvannak! Amúgy simán össze lehet rakni őket csak legyen hely és ne legyen túl zsúfolva az aki!!!

2014. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!