Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Új varrógép vásárlása előtt...

Új varrógép vásárlása előtt állok és nem tudok dönteni. Lenne egy Singer ill. egy Toyota márkájú. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Singer bevált márka.De otthoni varrogatásra egy mezei is megteszi.Melyik mit tud az sem mindegy.
2010. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Singernél csak a márkát kell megfizetni,nem jobb a közepes árkategóriájú,nem márkásoknál. Arra figyelj,bármilyent veszel,hogy az alkatrészei fémből legyenek és ne műanyagból.

A mai Sin gerek nem fémalkatrészűek,emiatt hamarabb tönkremennek,mint a fémalkatrészűek.

2010. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem Singerem van, jól működik. A lányomnak egy Hyundai van, ami ugyanazt tudja. 1 éve vettem neki a MediaMarkt-ban 15000 Ft-ért. Házi használatra nagyon megfelel. Amit ne vegyél, az a Tesco-s mini varrógép, kipróbáltam, használhatatlan.
2010. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt a Toyota is szár márka de a Singer névért akkor is többet kérnek. Toyotából, ha csak nem valami cifra tudású jobb minőséget kapsz ugyan annyiért. Mondjuk az ázsiaiból tudtommal a Toyota király (vagy úgy mond az ászai Singer ;)).
2010. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!