Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 kisebb akvárium mennyibe kerül?

1 kisebb akvárium mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire kisebb? 40 liternél kisebbet nem igazán ajánlatos venni, mert az már nano kategória és egy kezdőnek nehéz fenntartani benne az egyensúlyt, valamint nem sok féle hal tartható benne (csak nano halak). Kezdőként én 100 liter körülit vennék, ha lehetőségem lenne rá akkor nagyobbat is akár. Nekünk van egy 300 literes meg van külön egy kis nano is, azt jóval nehezebb egyensúlyban tartani.

[link]

Itt vannak árak új akváriumokról, használtan természetesen olcsóbbak. Akvarista.hu-n is nézelődj.

2011. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én múltkor láttam a kisállat kereskedésben hogy egy 10 literes akvárium 1000 Ft!De azt ne vedd mert állatkínzás!!!!!!
2011. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gfero ***** válasza:
min 54 literestől lehet akvarizálni egy ilyesmi megfelelne kezdésnek ha nem veszel bele nagy fényigényű növényeket [link]
2011. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk itt kb 100 Ft litere (50 literig).

pl egy 45 literes 4500 Ft

De egy 60 literes már több mint 6 ezer, mert az vastagabb üvegből van.


Nagyobb akváriumot én itt vettem, mert itt olcsók azok is:

[link]

2011. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2. Valaszolo megvenni nem kinzas csak halat tartani benne az az!
2013. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!