Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyit tehetek 72L aksiba?

ScarCity11 kérdése:

Mennyit tehetek 72L aksiba?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni , hogy mennyi neon halat tehetek a 72L aksimba (csak neonhalakat szeretnék) , illetve szereztem egy nagyon szép szőlőgyökeret megtisztítottam a kérget szépen leszedtem , meddig kell kifőzni/áztatni??
2011. aug. 14. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

12 egy tucat :) Max 14.


A szőlőgyökeret nem kell megfőzni, elég jól leforrázni. Áztatni... végülis amíg le nem süllyed. Színezni fog, ha ezt el akarod kerülni, akkor hetekig is áztatnod kell. De a fáknak pont ez a lényege, hogy színeznek, és a neonok is szeretik ezt, szóval azért ne nagyon áztasd ki.

2011. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :) egyébként ha kell valakinek szőlőgyökér vagy ág szóljon mert csak a postát kell kifizetni ingyen odaadom :) még képet is tudok róluk küldeni
2011. aug. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!