Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek hogy ne szaporodjan...

Mit tegyek hogy ne szaporodjanak vagy ikrázzanak az ancijaim?

Figyelt kérdés

van egy nagy akváriumom, vannak benne vitorlások, pici páncélos harcsák, dániók és 2anci.

a 2 anci különböző nemű, bár direkt mondtam anno a halasnak hogy ne igy adja hanem 2 egyforma neműt.

De leikráztak multkor mikor takaritottam az akváriumot. Meg mostis ismét, és már kikeltek a kicsik.

Nem tudom megtartani a kishalakat:( Tudom gyilkos vagyok, elhordhattok mindennek, de szeretem a 2ancit nem akaro egyiket se eladni, de a kishalakat nem tarthatom meg, ha mindent megtartom majd lesz vagy 50-60db, mit kezdek velük? eladni se tudnám őket:(


2011. aug. 20. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem.. 3-4 anci még simán el fér egy nagy akváriumba de azért 10-15 nekem sem kellene szerintem hirdesd meg és majd add el őket :)
2011. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kicsiket beadod a kisállat kereskedésbe. Szaporodást csak úgy tudod gátolni, ha valamelyiktől megválsz...
2011. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Janezs ***** válasza:
én kb 10-et betudok fogadni :)
2011. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy kis, 5-10 literes akváriumot vegyél, az nagyon olcsó, és abban neveld fel a kishalakat. Az ikrákból úgyis sok el fog pusztulni, sztem max 20, ami megmarad, és hatalmas élmény a kishalak felnevelése.
2011. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is szívesen örökbe fogadnám!!
2011. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hírdesd meg őket az [link] -n
2011. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Én is megvennék pár darabot.
2011. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Platypus ***** válasza:
Ha az Ancik jól érzik magukat, akkor ikrázni fognak és pont. Az egyetlen állatbarát megoldás, ha a hímet elcseréled egy nőstényre.
2011. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gfero ***** válasza:
maradjunk annyiba hogy egy közös-vegyes akváriumba soha nem fognak túlszaporodni az ancik mert a többiek vitorlások stb egyből megeszik az ikrákat esetleg az ivadékokat.
2011. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gfero! Maradjunk annyiban, hogy ez hülyeség.
2011. aug. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!