Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek hogy ne szaporodjan...

Mit tegyek hogy ne szaporodjanak vagy ikrázzanak az ancijaim?

Figyelt kérdés

van egy nagy akváriumom, vannak benne vitorlások, pici páncélos harcsák, dániók és 2anci.

a 2 anci különböző nemű, bár direkt mondtam anno a halasnak hogy ne igy adja hanem 2 egyforma neműt.

De leikráztak multkor mikor takaritottam az akváriumot. Meg mostis ismét, és már kikeltek a kicsik.

Nem tudom megtartani a kishalakat:( Tudom gyilkos vagyok, elhordhattok mindennek, de szeretem a 2ancit nem akaro egyiket se eladni, de a kishalakat nem tarthatom meg, ha mindent megtartom majd lesz vagy 50-60db, mit kezdek velük? eladni se tudnám őket:(


2011. aug. 20. 14:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nos emberek!!!

Én Szigetszentmiklóson lakom!

Akinek kellenek majd kishalak azok merrefele laknak? Örömmel adok a következő ikrázásából kicsiket!!!

2011. aug. 21. 14:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én tök örülni fogok, ha a még nem ivarérett ancijaim elkezdenek szaporodni, mert az azt jelenti, hogy jól érzik magukat (de ezt más is írta már). Az ivadékot meg ()amennyi ugye megmarad) ha elérték már a kb 3-4 centit, beadhatod az állatkereskedésbe. Igaz nem mindenhol adnak érte pénzt (nálunk 4 halasbolt van, két helyen pénzért is átveszik, a másik kettőn árura lehet cserélni), de kaphatsz érte tápot, növényt, halat...
2011. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a hímtől, más választásod nincsen. Amúgy kereskedelmi korban NEM lehet megállapítani a nemek közti különbséget, csak min. 1-1,5 éves korban, úgyhogy a boltost ne hibáztasd.
2011. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Janezs ***** válasza:
Én Tápiószelén :/ :D
2011. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!