Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy piranha még nem tudna...

Egy piranha még nem tudna megölni egy embert, mi?

Figyelt kérdés
De csoportosan biztos bekajálnának akárkit :)
2011. aug. 24. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Egy darab is súlyos sérüléseket okoz, de megölni nem tud. Csoportosan, a vízben rád mennek, az összes húst lerágják rólad.
2011. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ami csak mese,habbal.Élő ember még nem látott olyat,csak szájról szájra terjedő.Mint a denevérek rém meséi,pl.
2011. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Róluk annyira rémes kép alakult ki, mióta megcsinálták a filmet, hogy csak lesek. Ha nem vérzel, nem valószínű, hogy megtámadna. Sokkal hamarabb mennék be egy piranhás vízbe, mint egy olyanba, ahol kroki tanyázik.
2011. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Bear Grylls azt mondta a túlélés törvényeiben, hogy még 10 sem ölne meg sőt rád sem támadna, viszont csoportban 50-60 már biztos akármit megesznek. Ha kevesen vannak szerintem csak halakat meg kacsát meg ilyeneket esznek.
2011. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Platypus ***** válasza:
88%
Egyetlen túl sokáig tárolt sült piranjától is kaphatsz halálos ételmérgezést. Illetve ha valaki fogja a halat és direkt rácuppantja a nyaki verőeredre akkor elvérezhetsz. De ezek a halak nem valami nagy legények ha nincsenek csoportban, és úgy is csak spéci esetekben támadnak.
2011. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem.
2011. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig én frankón láttam a national geographicon, hogy egy benszülött törzsben, akik cölöpökre építkeztek a vízre, az egyik palinak kiharapott egy darabot az orrából egy piranha! Semmi előjele nem volt, csak simán lehajolt inni. Mutatták az orrát, hiányzott az 1/3-a!

És arrafelé általánosak az ilyen támadások, többek közt pont erről szólt a film.

2011. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
láttam a national geographicon, hogy egy benszülött Na ha te ezt elhiszed akkor ??A bennszülöttek már vannak annyira tapasztaltak,rutinosak,hogy ez kizárt!!!
2011. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
és aki csont és bőr akkor róla, a bőrt fogják megenni?xD
2011. aug. 24. 17:37
 10/18 Platypus ***** válasza:
Én is láttam azt a filmet, volt benne sokkal rosszabb is. Például egy kisgyerek beleesett a vízbe és egy vérfelhőn kívül soha többet nem látták. De ott a folyó olyan szinten hemzsegett a piranjáktól, hogy még a falut is róluk nevezték el, a kérdés meg magányos piranjáról szól. Ugyan leharapott orrú ürgének is csak egy hallal volt afférja, de nem is halt bele. A filmben valami olyasmi volt a magyarázat, hogy a piranják a szaporodási területük környékén agresszívak.
2011. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!