Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bezöldül az akvárium, főleg...

Bezöldül az akvárium, főleg ott ahol a neon van. Nem tudom milyen neon. Neon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Cserélj neon csövet, valami jobb fajtát (sera) Tegyél az akváriumba algaevő halakat, azok letisztítják.
2011. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neon --> világítás
2011. aug. 24. 16:47
 3/8 A kérdező kommentje:
milyen alga evő halak vannak?
2011. aug. 24. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet az algásodásnak. Ezt így, ennyi infóból lehetetlen kinyomozni, nálad mi okozza.


Ami minden algásogásra igaz, a kiváltó okot kell megszűntetni. Hosszútávon az egyetlen járható út.

2011. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen infokra lenne szükséged?
2011. aug. 24. 17:02
 6/8 anonim válasza:
Általában a bomlástermék okozza az algát ha jól tudom. És akkor lesz zöld ha sok a fény és akkor barna ha kevés. De lehet, hogy most nagy butaságot mondtam. Nekem a garnélásban volt sok az üvegen, szűrőn, de betettem 2 ancit és lezabálták másfél nap alatt tök tisztára :)!
2011. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Neonból nem kell szerintem sera, tökéletes a tungsram neoncső.(előző hozzászóló voltam)
2011. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vettem 2 almacsigát (Ampullaria gigas) és tökéletesen kipucolták az algás akváriumot. Írd ezt a google-be: almacsiga
2011. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!