Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel kell etetni a kis bettákat?

Mivel kell etetni a kis bettákat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó neked kikeltek? De cukik lehetnek!!! Küldesz róluk képet? Sosem láttam még kicsit élőben :) Amúgy összetört tojás sárgájával :)

2011. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is neveltem betta kicsiket, nekem naposan már megette a frissen kelt sórákot, és ahogy fejlődtek, áttértem a grindálra, utána rászoktattam őket a szárazra és most is azzal etetem. Ha kérdésed van még, kérdezz:)
2011. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem :) de küldhetek videót..:D azon láttam én is :) nőstényt szeptemberbe veszek és szeretném majd őket "tenyészteni" és jobb ha előre tudom nem utána csöppenek bele h na hoppá most akkor h is van ez :) köszi a válaszokat.:)
2011. aug. 26. 12:57
 4/9 A kérdező kommentje:
szova sórák vetted vagy h van neked olyan?:$ ehhez nem értek:$:)
2011. aug. 26. 12:58
 5/9 A kérdező kommentje:
szoval*
2011. aug. 26. 13:08
 6/9 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt nőnek meg a kis betták?
2011. aug. 26. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy vagyok a betta szaporítással, hogy elsőre sikerült, de a kicsik eléggé aprók és lassan nőttek, hiába úsztak sórákba.Sórákot úgy tudsz keltetni, hogy veszel sórákpetét azt pedig sós vízbe kikelteted. Szvsz. egy nap alatt ki is kelnek. De kárpótol a sok nehézségért, ha felnőnek a kicsik, pl nekem most lett a kicsikből egy gyönyörű hímem:) Ha érdekel komolyabban a szaporítás vegyél fel ha akarsz msn-re, és ott el tudom magyarázni bővebben. Msn-em: manutd.nike@hotmail.com
2011. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi felvettelek:)
2011. aug. 26. 19:46
 9/9 A kérdező kommentje:

18:38

szeretnék veled beszélni.msn-en mikor szoktál lenni?

2011. okt. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!