Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Reggelre hiányzott egy ékfolto...

Reggelre hiányzott egy ékfoltos razbórám farka. Ki tehette?

Figyelt kérdés
120les aksiba 6 razbóra, 8 zebradánió, 3 xifó, 3 platti, 2 molli, 2 vitorlás van. Tudom, hogy a vitorlás csipkedős, de a boltba azt mondták, hogy mivel még kicsik a vitorlások, nem bántják majd őket. Lehet, hogy mégis ők voltak? Vagy más halaknál is előfordulhat?
2009. ápr. 18. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a xifó vagy a molly! Nekem néha ők is csipkednek!
2009. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kzs ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel a Molli.
2009. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Xifó és a Vitorláshal,amik előszeretettel piszkálják a többi halat!De látom vannak,zebradánióid,azok csapatban megint csak ,néha előfordul,hogy csipkelődnek!A többi halad,a nyugisabb kategóriába sorolható.Amúgy körülmény függő!De nálad,még az akvárium méretével sem lehet gond!Bőven van helyük,és még férne is bele több hal!Növényzettel,hogy állsz?Van,hova elbújniuk?

2009. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak a mollyk védelmébe:Ők nem valószínű, hanem az előttem szólóhoz csatlakozva a vitorlás és a xifó ők már keményebbek és csipkelődősebbek.4 éve tartok mollykat de soha nem fordult elő hogy kárt okoztak volna más halakban. :)
2009. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!