Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett az akvárium?

Milyen lett az akvárium?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 28. 17:28
1 2
 11/13 Platypus ***** válasza:
Nekem egy kicsit fura egy ekkora akvárium külső szűrő nélkül, de tulajdonképpen kevés hal van benne szóval működőképes. A halaknak kellemesnek tűnik, jó bujkálós, de az én szememet szúrja a természetellenessége. A jáspis piros színe túl feltűnő, és mind alakban, mind textúrában eltér az összes köved egymástól, nincs meg az összhang. Nekem sokkal jobban tetszene egy csak egyféle kőből, például forrásmészkőből összeállított dekoráció, ahol nem a kövek feltűnő színére, hanem egy látványos kompozícióra építed az esztétikát. A fotó a háttérben engem irritál, pontosabban az a része, hogy a képen növények vannak, a valóságban meg nem. De a te akváriumod, neked kell tetszenie, ha a halaknak jó akkor bárhogy szabad dekorálni :)
2011. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 29. 10:18
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az akvárium, még a piros kövek is, pedig én aztán hajlamos vagyok megőrülni az ilyenektől :) De itt kifejezetten jó. A háttér nekem sem tetszik, próbálkoztam én is fényképessel, nem jött össze. Egy szép kék vagy fekete, vagy akár fehér karton/levonó sokat dobna rajta. A növény kérdés. Sügeresbe valóban nem szükségszerű, de szerintem minden akváriumon dob, nem is kicsit. Egy nagy tő anubias, illetve egy bokor hólyagos vízikehely nyugodtan elfér, a halaknak is jó, hidd el. A vízminőségen is javít kicsit. Vagy ha növényt nem is teszel, legalább faágakkal tedd kicsit érdekesebbé a képet!


De ahogy mondtam, a tanácsaim ellenére is tetszik, ügyes vagy, jó kis akvárium! :)

2011. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!