Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim 2213 külső szűrő, mi a...

Eheim 2213 külső szűrő, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A 3 literes szűrőtérfogat miatt gondoltam erre a szűrőre. Szerintetek minden felszereléssel, biológiai szűrőanyaggal 20K ért megéri? 60 literes akváriumba szeretném tenni. Tudom hogy ekkorába nem feltétlenül szükséges de úgy döntöttem beszerzek valamit, mert ebben a nyári melegben még inkább nehéz fenntartani a rendet. Na meg volt egy szép kis algásodásom (nem a vízcsere miatt, valószínű növénnyel vittem bele)

És még valami tanácsot kérnék növény téren mind a 3 szintre pár lehetőséget, mivel az ecsetalgát meg sínylették a növények. Közepes és alatta fényigény kellene. Köszi !


2011. aug. 29. 13:23
 1/4 Platypus ***** válasza:
Ha van hozzá csap is, akkor érdemes megvenni, ez egy halk, híresen megbízható külső szűrő. Én inkább tetratec szűrőt vettem az ára miatt, ehhez cserélni kellett a gyári szűrőanyagot és nem is tökéletesen csöndes, viszont csak 16 körül volt. Ha neked megér ennyi plusz pénzt a minőség, akkor egy jó választás. És dicséretes dolog külső szűrőt venni 60 litereshez, így már egész jó fényerőt is lehet használni algamentesen.
2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyha gyáriban gondolkozol, megéri. Én mondjuk magamnak csináltam, 5 literes, olyan 5 ezer forintból megvolt töltettel együtt, persze nem a legjobbakkal, azoknak eléggé adott az ára. De mondjuk akvaristán azokból is lehet jó áron elcsípni.
2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Murr le tudnád írni hogy csináltad meg?(mármint az ötliteres szűrőt)

Bocs az offért!

Vagy esetleg egy link?

2011. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Falun ***** válasza:

barkács szűrő.


én ez alapján csináltam az enyémet, apróbb átalakításokkal.

igaz én egy 54 literes aksit szűrök vele, amiben csak pár garnéla van.


[link]


hátha merítesz belőle ötletet.

2011. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!