Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Menyibe kerül egy gömb akvárium?

Menyibe kerül egy gömb akvárium?

Figyelt kérdés
TUDOM MILYEN ÁLLAT KÍNZÁS. Van 1 70Literes akváriumom de a Tesomnak a névnapjára szeretnék egy kicsit csak azért, hogy tudjam, hogy rendesen gondozná-e vagy csak először olyan nagy száma ha nem gondozza amit figyelek, hogy gondozza-e akkor Bele teszem az én akváriumomba a halat ami Sziámi harcos hal lesz.Ha gondozza kap egy 50Literes akváriumot vagy megkapja az enyémet és veszek egy nagyobbat. Az is érdekelne milyen méretben vannak 20L-30L . Esetleg valami más hal aminek kicsi hely kell én nem nagyon tudom aminek ilyen kicsi elég :/ (Nem hónapokig szenved a hal.)
2011. aug. 29. 19:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szűrő: napi vízcsere és takarítás. Fűtés van 2 fűtőm.
2011. aug. 29. 20:55
 12/20 Brigi ^^ ***** válasza:
A napi vízcserébe bele fog bolondulni, nem teheted ki állandó stressznek. És mi a helyzet a levegőztetővel? Egyáltalán hogy fog ennyi minden elférni egy gömbakiba? Ha vennél egy 30litereset, azt sokkalsokkal könnyebb lenne fentartani, akkor már a bacik is meg tudnának telepedni, ami elengedhetetlen egy normális akváriumnál. Így csak az öcséd magát fogja okolni, ha megdöglenek az állatai... A csigás jó ötlet, vegyél neki azt, ugyan úgy gondozni kell.
2011. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A vatera.hu-n olcsóbb mint a boltban az árát nem tudom
2011. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Garnélákat, mer abból lehet több, és ha kimúlik egy, észre sem veszi, de ha megdöglik a betta, sírva rohan majd ki a lakásból és lesz egy jó kis traumája, pláne ha még utána okoljátok is szegényt, hogy ő nyírta ki.

Hány éves gyerek? Nagyon kicsi?

2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
10éves éves én 16 vagyok mindig az akváriumom előtt ül és minden perceben kérdezgeti, hogy meg-e etetheti őket. ha takarítom az akváriumom mindig segíteni akar mindenben.A szüleim nem támogatják annyira nagyon mert már van 1. De tesom mindig azt mondja vesz magának 1 világos kék harcoshalat és beleteszi egy gömb akváriumba.Google előzmények 1000× harcos hal. És el döntöttem, hogy névnapjára kap egyet "tesztnek" nagyon lelkes de ha lesz a suli stb... nem biztos gondozza.Lehet, hogy megúnja. Ha minden oké lesz akkor a Harcoshal megy az én akváriumomba (egy idő után) és akkor Karácsonyra kap egy normálisat!
2011. aug. 30. 08:17
 16/20 A kérdező kommentje:
Ja a bettának nem kell levegőztetés. elég neki a 20-30%os víz csere. azthiszem.
2011. aug. 30. 08:18
 17/20 eric_cartman ***** válasza:

szerintem engedd meg neki, hogy a Te akváriumodat gondozza. persze csak felügyelet mellett. Etetéskor etesse meg Ő a halakat, vízcserénél segítsen. Ha hetek múlva is lelkesen segít akkor kapjon egyet, akkor már lesz tapasztalata és talán nem un rá. Akkor kaphat egy 30literes szögletes akváriumot, 1 bettával.


Szerintem egy szűrőt érdemes venni, a napi vízcsere igen fárasztó tud lenni és ha kimarad pár nap akkor az veszélyes lehet.

2011. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nézd, mit találtam :D Remélem segítettem :D

[link]

2011. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem kell gömb lesz nêgyzet 3ezer/7L 20L/1800Ft nem normàlis
2011. aug. 30. 20:52
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor, bocsi,csak segíteni akartam...
2011. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!