Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppik miért pipáznak...

A guppik miért pipáznak állandóan?

Figyelt kérdés
van rendes szűrőm levegőztetővel 72literes az aksi. de állandóan a víz tetején vannak és pipáznak..vagy az egyik állandóan beleúszik a buborékokba és nem akar kijönni onnan..mi bajuk?
2011. szept. 2. 12:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

2 hete van meg az aksi. 1 hétig ment üresben és vettem ilyen tetra baktériumkészítményt is. a vízzel is vártam 2 napig míg kimegy belőle a klór.

azért van ilyen kevés neon mert nem akartam egyszerre sokat telepíteni..és még várok vele megint.

biztos,hogy pipáznak a guppik és állandóan a szűrő mellett vannak. meg olyan furán néznek ki..fekete a szemük és olyan kis pufi a testük:S de csak a hímek néznek ki így.

2011. szept. 2. 18:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beteg halakat vettél? :/
2011. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ááh nem a guppik megvoltak eddig is csak kisebb aksiban. az az érdekes,hogy miután beraktam őket olyan boldogok voltak a nagy hely miatt :D mostmeg..
2011. szept. 2. 19:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Még esetleg arra tudok gondolni, hogy túl sok kaját adsz be nekik és az okoz egy ilyen gyors víz romlást. Csak annyit adj, amit megesznek 1 perc alatt.
2011. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jha ha voltak eddig is, akkor tudod hogy kell etetni, hát akkor nem vágom, mind1.
2011. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Platypus ***** válasza:
Esélyes hogy az 1 hét bejáratás volt az oka. Túl kevés. Tudom, a bacikészítményre rá van írva ennél kevesebb is, de az egyszerűen nem igaz. Alsó hangon is érdemes a 2 hetet kivárni, de van aki egy hónapot is ráhagy. Érdemes lenne SZAT nitrogénmegkötő gyantát venned és nagyon gyakran vizet cserélned pár hétig. Továbbá erősen szellőztetni a vizet, ez a beteg halaknak és a baciknak is jót tesz. Ha az első pár héten túljutsz, akkor már rendben lesz az akváriumod.
2011. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!