Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok a bacopa austral...

Mit gondoltok a bacopa australis? Illetve mit kell biztosítani a növekedéséhez? Fára lehet kötni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 16:13
 1/3 Daphina ***** válasza:
100%
Ez egy elég gyorsan növő növény(még a vízből is kinő) igénytelen, nem jól mutat fára kötözve...
2011. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ de amúgy lehetne fára kötni?
2011. szept. 8. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak Bacopa monnierit próbáltam úgy régen, hogy csak beszorítottem egy kő mögé az alját, nem ástam be és jól megmaradt, az hosszába nőtt csak fölfele ilyen fél méteresre, aztán kettévágtam és így lett még egy szálam.


Bacopa australisom még nem volt, hát ki kell próbálni.

Ha látod, hogy dögledezik akkor már úgy is mindegy, hogy kavicsba van ásva, vagy szabadon lóg a gyökere.


Szerintem a kavics nem sokat számít hogy van e vagy nincs. A táptalaj az már inkább, de elképzelhető hogy nincs szüksége rá.

2011. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!