Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hal ajánlott sziámi...

Milyen hal ajánlott sziámi harcos hal mellé?

Figyelt kérdés
NE ajánlatok algaevőt és olyat ami oda tapassza magád mindenhova... :) kösy
2011. szept. 12. 19:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát ő írta elősször nekem :/
2011. szept. 13. 19:53
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Én írtam igen, mert segíteni akartam és elkezdtél bunkó lenni, meg leoltogatni, hogy hogy merészelem megkérdezni hány literes... Akkor meg tudod mit? Csinálj amit akarsz, majd kidöglenek a halaid aztán sírhatsz, meg jöhetsz ide megint tanácsokért. De akkor majd gondolj azokra a tapasztaltabb akvaristákra, akik elláttak tanácsokkal és segíteni akartak neked.
2011. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mi?? Én csak szépen megkérdeztem te meg jössz vele hogy AZ NEM AZ phö phö meg hogy gondolkozz már én csak megkérdeztem te nem voltál hajlandó normális választ adni :)
2011. szept. 13. 20:31
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem adtam normális választ? Te vak vagy? De akkor leírom még egyszer, jó lenne ha el is olvasnád:


Minimum 80 literes akváriumba tehetsz mellé 3-4 nőstényt, vörös neonokat. Ha kisebb az akvárium, akkor sajnos semmit.


Ebben mi a nem normális válasz?

[link]


Tessék, ezt is olvasd el, ha nekem nem hiszel.

2011. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jólvan bocsi :( nemtudom xDD
2011. szept. 13. 20:57
 16/19 A kérdező kommentje:
vagyis most 30 liter de már meggondoltam magam nem szeretnnék halat venni kiskutyát kapok :)
2011. szept. 13. 20:58
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
természetes vízben fogható törpeharcsa nagyon szépen mutat az akváriumban ,a sziámi harcos mellett!
2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Márk.KK. válasza:
57%
Valami olyat ami nem harapja le/meg az úszóját.Például szerintem az égfoltos razbóra jó választás.Vagy például ajánlom a labirinthalakat.(pl.:törpe gurámi, méz gurámi, gyöngy gurámi...)Sok sikert.
2011. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. szept. 17. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!