Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet szépen feltenni az...

Hogy lehet szépen feltenni az akvárium hátterének szolgáló posztert?

Figyelt kérdés
Fölhelyeztem a posztert az aki hátterének,de csak akkor szép világos és élethűek a sziklák rajta,ha az üveg és a poszter közé egy kis vizet csurgatok.Amúgy sötét és nem is mutat jól.Ez a megoldás,vagy szarul tettem föl?Köszönöm!
2011. okt. 17. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ez a megoldás, és nincs rá megoldás, mindegyik papír háttér szarul néz ki, mert előtte van az üveg, és azt szárazon kéne tartani :)


De mást mondok:


400Ft körül van 1 méter öntapadós fólia, (van 50 és 63cm szélesben) és vízálló:

[link]


Egy ilyen simítóval vizesen rá lehet könnyen sikálni buborékmentesen, majd sniccerrel körbevágni, aztán megvárni míg megszárad:

[link]


Én feketét és világoskéket ragasztottam akvira. Ragasztottam belülre is évekig ment úgy és nem döglött meg tőle senki, úgyhogy ez le van tesztelve.

Csak ez egyszínű, de ha ezt egyszer ráragasztod, már nem tud közé folyni a víz.


Szerintem nem baj ha nem mintás, mert úgyse a hátteret kell nézni, hanem a berendezést. A mintás az csak elvonja a figyelmet az akváriumról. A fekete háttér viszont kiemeli a növények zöld színét, halak színét is.

A világoskék az nem emel ki semmit, azt csak olyan, mint a kék ég.

2011. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez a megoldás. Azt a fajtát vízzel kell felrakni.
2011. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!