Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha megmaradnak a kis guppik,...

Ha megmaradnak a kis guppik, mit lehet velük csinálni? Mondjuk, ha külön tenném, és ivadéktáppal etetném őket. Beveszik valahol? Vagy rajtam ragadnak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.

Nekem kezdetben bevette a közeli halasbolt,de minimum 20 db-ot kellett vinni,és elég nagyoknak kellett lenniük.

Egy idő után már sehol sem kellett,mert sok fertőzött halat vittek már be és azt mondták,hogy nem kockáztatnak. Ezért én odaadogattam ismerősöknek.

Szerintem kérdezd meg a halasboltokat,hogy náluk mi a helyzet.

2008. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg először hogy beveszik-e egyátalán. Elevenszülőből 20db alatt szóba sem állnak az emberrel, és teljesen kifejlett, színes, ivarilag jól megkülönböztethető példányoknak kell lenniük.
2008. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kzs ***** válasza:
100%

Hát... mivel általában minden díszállat-kereskedőnél sok a guppi, nem nagy a valószínűsége, hogy beveszik.

Ha mégis, szelektív tenyészetnek kell lennie (vagyis minél nagyobbnak, színesebbnek, fátyolfarkúnak).

2008. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!