Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha lenne egy szabad 160l...

Falun kérdése:

Ha lenne egy szabad 160l aksitok mit tennétek bele?

Figyelt kérdés

Már van egy 250l pontylazacos aksim, és van egy 54l red cherrys...


egy állatkereskedés bezár és lecsaptam a 160l hátteres, tetős aksira.


A sügéreken gondolkoztam de nekik az aksi sajnos kicsi lenne. :S


más ötlet?


2011. okt. 7. 14:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

régen voltak aranyhalaim :)

szép mutatós halacskák.


de egyre jobban hajlok a márnás aksi felé...

szumis aksi, némi fenéklakó halakkal vegyítve. :)

2011. okt. 7. 15:19
 12/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs képem róla, mert nincs normális gépem, a sajátomat is kölcsöngéppel fotóztam. De valamit majd csinálok róla. Nem egy nagy szám amúgy, teljesen minimál sóder aljzattal és hólyagos vízikelyhekkel, mert édesapámat nem akartam tápozással és más egyebekkel terhelni. De a halak nagyon szépek és szeretni valóak, én a nanohalaimat már kezdem unni, mert nem egyéniségek :)
2011. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Akkor karcsú díszmárnákat, a márnák közül az tetszik nekem.

Bár a cápa márna is szép csak annak már nagyobb akvi kell.

2011. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen a karcsú díszmárna,az nagyon szép csapatban.Nem tudom lehetne mondjuk palacsinta algaevő is talajlakónak, bár nem tartottam még nem tudom márnákkal kijön e.
2011. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
megcsinálnám erdei stílusú palaudáriumnak szalamndrákkal vagy gőtékkel, mohákkal, páfrányokkal, békákkal stb.
2011. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A 19:33-as javaslata tetszik.


Én vitorlásokat, ancikat, neonhalakat, és még valami más halat is raknék bele.

2011. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

8db karcsú díszmárna + 8db ékfoltos razbóra + 6db törpe szívóharcsa.


Annyi, hogy az ékfoltos razbórák szeretnekk iugrálni, ha nincs becsukva az akvi teteje.


Hozzá fekete kavics, csavart fűzfaágak, egy két vasfa, anubias növények. Ezek így jól mutatnak együtt szerintem és nem kell nagy fény se bele.

2011. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

+ 6db Tetra. Én tartottam fekete tetrát karcsú díszmárnákkal és nem bántotta őket. Teljesen békések voltak.

[link]

De lehet, hogy az ékfoltos razbóra elfogyna a tetrák mellett szép lassan, ez már előfordulhat :)

2011. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ha meg egyéniséget akarsz, olyan halat, mint egy kutya, akkor szerintem 2db vitorlás.


Amellé lehet rakni leopárd botiát (a botiák is tök édesek viselkedésre). Vagy öves díszcsíkot az nagyobb, csak az megszúrhatja a kezedet a száján levő tüskéivel, mikor nyúlkálsz az akváriumban, arra figyelni kell :) meg annak néha kell adni enni csigákat.

2011. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

valahogy a szumátrai díszmárnák felé hajlok...

szép mutatós halak csapatban, melléjük valami más márna is jöhet és némi algázó :)


ékfoltos és neon van a 250-ben algázókkal.



nagyon köszi a tippeket ötleteket.

2011. okt. 8. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!