Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mentek terra plázára?

Mentek terra plázára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs most időm rá.
2011. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az volt a terv,szerettem volna garneszek venni na meg nézelődni,de 3napja vettünk egy cicust,így most inkább cicázunk.:)
2011. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szóval garneszeket...
2011. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerettem volna, de hányok immár 2. napja, és így kimaradt:(

De cserébe megígértem magamnak, hogy elzarándoklok jövő héten a GA-ba :D

2011. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én most értem haza :)) Jó volt, vettem növényeket meg fát, meg némi élő kaját. Igazából a terrarisztikai rész szerintem túl nagy volt, mindenhol ugyanazokat a kígyókat meg gekkókat árulták... Volt néhány szép teknős jó drágán.

Az akvarisztikai részen meg ott volt a greenaqua, ők tök jófejek voltak, annyira kedvesek a vevőkkel :) Volt néhány nano, átlag halak, azt annyi.

De azért így elsőre élmény volt :)

2011. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam szerintem elég kicsi volt az akvarisztika meg kevés a betta, és ez nem elégítette ki az általuk érzett függőségemet... de most h olvastam a válaszokat eszembe jutott, hogy elfelejtettem élő eleséget venni
2011. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ti kimentetek hable?
2011. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja kimentünk 3-man, hát a terra rész tényleg unalmas volt.

Akivel mentem az egyik srácnak nem, mert neki még a szakállas agáma is újdonság volt. Nekem való dolgok közül meg pl alul voltak garnélák, de csak 4 félét láttam, semmi különlegeset. A Green aqua rakott ki szép nano akváriumokat, de drágán árulták a növényeket. Fönt voltak olcsóbb növények, de csak egy dolgot vettem, viszont abból sokat. 20db gömbmohát 100 Ft/db áron. Itthon meg teleraktam vele egy kis akváriumot :D


Voltak nyílméreg békák, nagyon drágán, de csak 1 helyen volt egy fajta olcsóbb ami 3ezer Ft volt, a többi az mind 6 ezren felül. Azán kértem egy névkártyát az eladótól, azt mondta az Örs vezér tértől 3 hévmegállónyira van a boltja.


Hogy megérte e kimenni, azt nem tudom, ha a belépőt nem kellett volna kifizetni, akkor megérte volna, jah :) Mindegy, azért jó volt nézelődni egy kicsit.

2011. okt. 17. 01:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem megérte a belépővel együtt is olcsók voltaka dolgok én is vettem növényt 300ért de azt bánom hogy az élőeleséget elfelejtettem... de akkor téged láttalak te voltál aki marékszám pakolta a gömbmohát xD bár lehet többen is voltak mert 100forintért nem rossz :D
2011. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, most voltam először TerraPlázán, de így elsőre nekem és a barátomnak is nagyon tetszett. Mi vettünk egy agassizii párt, mert itt Debrecenben nem lehet kapni, meg persze növényt, szerintem megérte, már csak az élmény is!:)
2011. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!